why-choose-us-banner

بیست دلیل اصلی انتخاب مرکز زبانهای خارجی دانشگاه شهید بهشتی به شرح زیر می باشد:

۱- این مرکز با پشتوانه علمی دانشگاه شهید بهشتی فعالیت می نماید و دوره ها، آزمون ها و گواهینامه های دوره ها توسط دانشگاه شهید بهشتی صادر و اعتبار بالای دانشگاه شهید بهشتی را به همراه دارد.
۲- نظرات فنی و علمی کلیه فعالیت های این مرکز با مشورت اعضای محترم هیات علمی دانشکده های مختلف زبان و با همفکری و هم اندیشی افراد فرهیخته و خبره در حوزه های تخصصی صادر و پشتوانه علمی و آموزشی این مرکز را تقویت می نماید.
۳- توجه ویژه به نیازهای تخصصی گروه های مختلف در راس برنامه ریزی های این مرکز جهت رفع نیاز های متنوع می باشد. توجه ویژه به نیازهای اعضای هیات علمی و اساتید دانشگاه، دانشجویان تحصیلات تکمیلی، دانشجویان مقاطع مختلف، دانش آموزان مقاطع مختلف و گروه های دیگر در برنامه ریزی ها لحاظ می گردد.
۴- مدرسین این مرکز به طور مدون و پیوسته در دوره های آموزش حین تدریس شرکت و در حین آموزش یادگیری های لازم را انجام می دهند.
۵- کلیه کلاس های این مرکز تحت نظارت سیستم مرکزی بوده و مدرسین پیوسته مورد ارزیابی قرار می گیرند و ارتقا اساتید بر اساس پیشرفت ها و دستاوردهایشان می باشد.
۶- فرآیندها و بسته های آموزشی به طور پیوسته به روز رسانی و غنی می شوند تا بهترین فرآیندها به کار گرفته شده باشد.
۸- کلیه کتب و منابع مورد نیاز دانشجو در این مرکز موجود و آماده ارائه با تخفیف ویژه ۴۰% می باشد.
۹- ثبت نام آنلاین و حضوری امکان انتخاب روش راحت تر برای زبان آموز را فراهم می نماید.
۱۰- سیستم آموزشی مرکز زبان های خارجی دانشگاه شهید بهشتی منطبق بر استانداردهای یادگیری زبان در چارچوب بین المللی (Common European Framework) می باشد.

why_choose_banner
۱۱- کتابهای مورد استفاده در این مرکز برای بزرگسالان کتابهای استاندارد American English File می باشد، تا کلیه مهارت های مورد نیاز زبان آموز رشد و تقویت یابد.
۱۲- فعالیت این مرکز در سه منطقه اصلی شمال، غرب و شرق تهران این امکان را برای زبان آموزان فراهم خواهد کرد تا به نزدیک ترین مکان دسترسی به دانشگاه شهید بهشتی مراجعه نمایند.
۱۳- اطلاع رسانی به زبان آموزان از طریق پرتال دانشگاه، بولتن کلاس ها و ال سی دی های اطلاع رسانی سالن ها دسترسی آسان به اطلاعات مورد نیاز را فراهم می کند.
۱۴- پرداخت شهریه از طریق پرتال دانشگاه و یا دستگاه های خود پرداز POS پرداخت آسان را میسر می کند.
۱۵- هزینه های دوره های آموزشی مرکز زبان های خارجی دانشگاه شهید بهشتی در مقایسه با مراکز و موسسات دیگر بسیار پایین و هدف گزاری بر اساس تولید، توسعه و فناوری علم و آموزش با کیفیت انجام گرفته است نه مقاصد اقتصادی و تجاری.
۱۶- تعیین سطح در ابتدای دوره به زبان آموزان متناسب ترین سطح را تخصیص می دهد.
۱۷- گواهینامه های این مرکز برای کلیه کارگاه ها، سمینارها و دوره های آموزشی و آزمون ها توسط دانشگاه شهید بهشتی صادر می گردد و با نام معتبر LCSBU شناخته می شود.
۱۸- زمان بندی کلاس ها به گونه ای است تا نیاز های زبان آموزان مختلف مرتفع گردد.
۱۹- داشتن تفاهم نامه با دانشگاه ها، مراکز و موسسات معتبر زبان هم افزایی و توانمند سازی مرکز را در پی دارد.
۲۰- رضایت زبان آموزان هدف اصلی این مرکز می باشد.