منوهای نصب در پنل مدیریت

LCSBU

آزمون i-TEP چیست؟

درباره آزمون بین المللی i-TEP بیشتر بدانید

itep-logo

آزمون بین المللی زبان i-TEP

مرکز زبان های خارجه ی دانشگاه شهید بهشتی طی قراردادی با موسسه ی خدمات آموزشی Boston آمریکا نمایندگی انحصاری برگزاری آزمون i-TEP در ایران را اخذ نمود. آزمونی که بیش از ۲۰۰ نمایندگی در ۳۹ کشور دنیا دارد و مدرک آن مورد قبول قریب به ۴۰۰ دانشگاه و کالج در آمریکا و کانادا می باشد. لیست موسسات و دانشگاههایی که اعتبار آزمون i-TEP در آنها ثبت رسیده در زیر آمده است.

http://www.itepexam.com/partner-colleges

آزمون i-TEP با هزینه ای بسیار کمتر از آزمون های مشابه، بدون زمان انتظار و ساختاری بسیار راحت می تواند گزینه ی مناسبی برای ارزیابی میزان تسلط شما بر زبان انگلیسی باشد. این آزمون با نمره ی بین ۰ تا ۶ مهارت متقاضیان را به صورت زیر طبقه بندی و تفکیک می نماید:

  • Level 0: Beginning
  • Level 1: Elementary
  • Level 2: Low Intermediate
  • Level 3: Intermediate
  • Level 4: High Intermediate
  • Level 5: Low Advanced
  • Level 6: Advanced

آزمون i-TEP در چهار گروه آکادمیک یا دانشگاهی، تجاری ، دانش آموزی و توریسم و هتلداری  برگزار می شود که در ادامه به صورت مختصر به معرفی هریک خواهیم پرداخت.

iTEP-Academic

 

i-TEP Academic

نتایج آزمون i-TEP آکادمیک به صورت گسترده توسط موسسات آموزش عالی و دانشگاهها در آمریکا و کانادا برای ارزیابی توانایی های دانشجویان در زبان انگلیسی، اعطای پذیرش برای ادامه تحصیل، اعطای بورسیه های تحصیلی و … استفاده می شود.    همچنین برای اطلاعات بیشتر می توانید به لینک زیر مراجعه فرمایید.

http://www.itepexam.com/Academic-Orientation-Guide.pdf

 

iTEP-Business

i-TEP Business

نتایج آزمون i-TEP Business می تواند معیاری دقیق و مناسب برای کارفرمایان جهت بررسی تسلط کارمندان خود به زبان انگلیسی باشد. شرکت های خصوصی و ادارات دولتی در سرتاسر دنیا از این آزمون جهت بررسی استخدام های جدید، ارزیابی کارمندان و همچنین اعطای ترفیع به آنها بهره می برند.

این آزمون به صورت ویژه برای دنیای تجارت و کسب و کار طراحی شده است .

همچنین برای اطلاعات بیشتر می توانید به لینک زیر مراجعه فرمایید.

http://www.itepexam.com/SLATE-Orientation-Guide.pdf

 

iTEP-Slate

i-TEP SLATE

آزمون دانش آموزی  برای ارزیابی سطح تسلط دانش آموزان دبیرستانی و مقاطع پایینتر به زبان انگلیسی طراحی شده است و از لحاظ ساختاری مشابه دو نوع دیگر آزمون i-TEP می باشد.

همچنین برای اطلاعات بیشتر می توانید به لینک زیر مراجعه فرمایید.

http://www.itepexam.com/Business-Orientation-Guide.pdf

 

تمامی حقوق این سایت برای مرکز زبان های خارجی دانشگاه شهید بهشتی محفوظ می باشد